0
 • DE
 • EN
 • FR
 • Internationale Datenbank und Galerie für Ingenieurbauwerke

Anzeige

Adaptation of Standard Information on Cranes to the Requirements of an Expert System/Įprastinės informacijos apie kranus pritaikymas ekspertų sistemos reikalavimams

Autor(en):

Medium: Fachartikel
Sprache(n): Lettisch
Veröffentlicht in: Journal of Civil Engineering and Management, , n. 4, v. 4
Seite(n): 297-303
DOI: 10.3846/13921525.1998.10531421
Abstrakt:

Svarbus ekspertų sistemos uždavinys, susijęs su monolitinės statybos projektavimu, yra tinkamai pasirinkti kranus. Pagal apibrėžimą bet kuri ekspertų sistema turi būti patikimas vadovo pagalbininkas, todėl reikia atsižvelgti į tokius dalykus, kaip diagramų, nomogramų, lentelių ir normų naudojimą. Kompiuterinė technika kelia tam tikrus reikalavimus, pavyzdžiui, duomenys turi būti visapusiški, vienodai pateikti ir tinkamai transformuoti, kad galėtų būti efektyviai naudojami. Šiame straipsnyje aptariama keletas problemų, susijusių su duomenų gavimu ir jų pritaikymu turimos sistemos specifikai. Svarstoma, kaip pateikti kranų keliamosios galios skirtumus ir didžiausią aukštį, kurį gali pasiekti krano kubilai, keliantys betoną. Analizuojama keletas būdų, kaip saugoti tokią informaciją (lenteles, funkcijas ir kt.) ir pateikiami keli pavyždziai Paskalio kalba. Parodoma, kaip taikyti programą DERIVE, kai norima gauti kai kurių algebros funkcijų aprasymą. Be to, pažymima, kad detalesnis šios problemos nagrinėjimas gali atskleisti netikėtų dalykų (pvz., krano strėlė apskritimo lanku nejuda).

Copyright: © 1998 The Author(s). Published by VGTU Press.
Lizenz:

Dieses Werk wurde unter der Creative-Commons-Lizenz Namensnennung 4.0 International (CC-BY 4.0) veröffentlicht und darf unter den Lizenzbedinungen vervielfältigt, verbreitet, öffentlich zugänglich gemacht, sowie abgewandelt und bearbeitet werden. Dabei muss der Urheber bzw. Rechteinhaber genannt und die Lizenzbedingungen eingehalten werden.

 • Über diese
  Datenseite
 • Reference-ID
  10363813
 • Veröffentlicht am:
  12.08.2019
 • Geändert am:
  02.06.2021